Zapytanie ofertowe

Produkt:

Imię:

e-mail:

Telefon:

Treść zapytania:

  O nas


Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” – polski producent obuwia tekstylnego, znany i doceniany przez wymagających  odbiorców zarówno z kraju , jak i z zagranicy. Lider na polskim rynku w zakresie wzornictwa i bardzo bogatej oferty dla każdej grupy wiekowej. Oferuje obuwie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Firma z 90-letnią tradycją, nowoczesna , zatrudniająca najlepszych fachowców w branży, stawia głównie na jakość i szerokość oferty.
Rocznie produkuje i sprzedaje około 2 mln par  obuwia. Komfort i wygodę obuwia Befado doceniają również klienci z bardzo wymagających rynków europejskich takich jak Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja i Bułgaria.
Produkcja obuwia najwyższej jakości wymaga zastosowania najnowocześniejszych maszyn i urządzeń. Konsekwentnie wdrażane są do realizacji wszystkie najkorzystniejsze dla produkowanego obuwia rozwiązania techniczne i technologiczne. Zdecydowana większość wyrobów jest produkowana w technologii wtrysku bezpośredniego, a do produkcji cholewek wykorzystywane są sklejki wykonywane z materiałów naturalnych, łączonych techniką sklejania punktowego w taki sposób, aby zachować jak największą przewiewność.  Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji poddawane są badaniom i testom natomiast gotowe wyroby przechodzą przez ręce bardzo wymagających kontrolerów jakości.

Głównym celem Befado jest ciągły rozwój przedsiębiorstwa zapewniający utrzymanie pozycji wiodącego producenta obuwia tekstylnego w Polsce oraz ciągła troska o zadowolenie i satysfakcję klientów użytkujących obuwie, wygodne i spełniające kryteria zdrowotne, a zarazem modne i nowoczesne.

Czynnikiem decydującym o sukcesie przedsiębiorstwa był i jest wysoki standard jego propozycji rynkowych.
W roku 2003 po raz pierwszy wprowadzono do sprzedaży obuwie specjalistyczne o zaawansowanej konstrukcji i technologii systemu Dr Orto.
Jest to seria obuwia dla osób z problemami stóp. Obuwie to jest dedykowane klientom ze zniekształceniami stóp takimi jak: paluch koślawy, palce młoteczkowate, z płaskostopiem podłużnym, z płaskostopiem poprzecznym, z charakterystycznymi odciskami  na stronie podeszwowej oraz dla osób chorujących na cukrzycę.

Obuwie wykonane jest z materiałów o podwyższonej jakości, sklejane w nowoczesnym systemie proszkowym, posiada wkładki o właściwościach higienicznych a podwyższona tęgość tegoż obuwia gwarantuje osobom o spuchniętych stopach wygodę i komfort użytkowania.

Obuwie marki Dr Orto zostało nagrodzone wieloma wyróżnieniami i medalami m.in.

 

  • Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich;
  • 1-sze miejsce  w XI Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym Diabetica Expo  w Toruniu;
  • Wyróżnienie na IX Targach Rehabilitacji i lecznictwa Uzdrowiskowego Rehmed – Expo w Kielcach;
  • Wyróżnienie na XVII  Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego w Łodzi.

Propozycje dla Pań

Propozycje dla Panów

ZADAJ NAM PYTANIE

 

Jeśli masz pytanie - napisz do nas:

 

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 1 + 9 =

 

Producent obuwia - BZO Befado. S.A.
2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone

 

www.befado.pl 

wykonanie: www.kompmar.net.pl