Zapytanie ofertowe

Produkt:

Imię:

e-mail:

Telefon:

Treść zapytania:

    Kontakt - Przedstawiciele Handlowi

 

region dolnośląski                                   
witek@befado.pl region podlaski i warmińsko-mazurski
(część wsch)
o .krasinska@befado.pl
Agata Witek (+48) 692-416-335 Marta Okrasińska (+48) 604-645-976
       
region kujawsko-pomorski  korda@befado.pl region pomorski i
warmińsko-mazurski
(część zach.)
puc@befado.pl
Edmund Korda  (+48) 696-452-796 Adam Puć (+48) 692-416-249
       
region lubelski, podkarpacki
zietalska@befado.pl region śląski, opolski
wyrobek@befado.pl
Aneta Ziętalska (+48) 608-309-796 Stanisław Wyrobek (+48) 600-482-911
       
region łódzki  pietrzak@befado.pl region śląski
kowalczyk@befado.pl
Jacek Pietrzak (+48) 608-392-704 Ewelina Kowalczyk (+48) 600-482-897
       
region mazowiecki  chyziak@befado.pl region wielkopolski  ferenc@befado.pl
Artur Chyziak (+48) 692-416-247 Monika Ferenc (+48) 692-416-224
       
region mazowiecki
zelazko@befado.pl region zachodniopomorski, pomorski dul@befado.pl
Piotr Żelazko (+48) 604-645-991 Anna Kałuska (+48) 606-717-638
       
region świętokrzyski i małopolski
krol@befado.com.pl    
Sylwester Król (+48) 696-061-038    

 

 

Befado na mapie:

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Producent obuwia - Befado. Sp z o.o. 
2014 Wszelkie prawa zastrzeżone

 

www.befado.pl 

wykonanie: www.kompmar.net.pl